Strona główna » Oferta » ACTIVLAB
  • activlab sport regis
 

ACTIVLAB SPORT

ACTIVLAB to linia odżywek i suplementów dla sportowców i osób aktywnych, a także dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję, zdrowie, urodę oraz witalność.
 W ofercie znajdują się grupy preparatów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększających siłę oraz masę mięśniową, a także środki energetyzujące, witaminy i minerały, nowoczesne suplementy typu „anti-age" oraz regeneratory stawów.
Marka ACTIVLAB to także żywność funkcjonalna i dietetyczna.

ACTIVLAB SPORT jest produkowany i dystrybuowany w Regis na podstawie licencji.

Gwarancja najlepszej jakości i  skuteczności produktów marki ACTIVLAB to:

  • ponad 20 letnie doświadczenie producenta w branży technologii spożywczych, trzy własne laboratoria które dbają o jakość i  skuteczność
  • zaangażowanie naukowców, pasjonatów zatrudnionych w firmie pracujących w dziale rozwoju produktu   to  innowacyjność i skuteczność
  • współpraca z ośrodkami naukowymi w Polsce i na świecie, badania efektów i skuteczności stosowania produktów marki ACTIVLAB  potwierdzają jakość i innowacyjność
  • innowacyjne w Polsce i Europie rozwiązania marketingowe dotyczące nowych konceptów produktowych customer made – produkty tworzone i kreowane wspólnie z klientami (od receptur, po opakowania, etykiety) 
  • transparentność – nasi klienci bardzo często odwiedzają nasz Zakład Produkcyjny  

Odżywki i suplementy marki ACTIVLAB stosowane i rekomendowane są m. in. przez drużynę Wisły Kraków (futsal) – V-ce Mistrz Polski 2011; Zdobywca Pucharu Polski 2011.

Celem promocji zdrowego stylu życia nasze produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach i cały czas rozszerzamy  ich dystrybucję.
Produkty ACTIVLAB można znaleźć w specjalistycznych sklepach sportowych oraz popularnych sieciach handlowych: ROSSMANN, SUPERPHARM i INTERSPORT.
Wybrane produkty znajdują się w ofercie stoisk sportowych takich sieci jak: TESCO, REAL, CARREFOUR, AUCHAN.

Najnowszy produkt w ofercie

 
image
 

FIT DRINK

Nowa, wzmocniona i innowacyjna FORMUŁA aż 20 składników o udowodnionym działaniu, w 7 porcjach (wygodne saszetki), stworzona z myślą o osobach, które pragną szybko zredukować masę ciała, pozbywając się zbędnych kilogramów.
Składniki FIT DRINK zostały odpowiednio dobrane i wspomagają proces odchudzania w trzech obszarach: spalania kalorii, przemiany materii oraz blokowania apetytu.

Synergia 20 składników FIT DRINKU nie wymaga stosowania innych środków odchudzających.
Dzięki łatwym w użyciu, niewielkim saszetkom, możesz w każdej chwili dosypać FIT DRINK do niegazowanej wody mineralnej i cieszyć sie efektami unikalnej FORMUŁY!

więcej informacji na activlab.pl